Állásajánlat

A BIOKOM Nonprofit Kft. gépkezelő munkatársat keres, határozatlan időre

Főbb feladatok:

  • zöldterület-fenntartási feladatok ellátása Pécs város közterületein
      • fűkaszálási munkák motoros bozótvágóval
      • sövényfelületek nyírása géppel
      • metszési munkák
      • lombgyűjtési munkák (gépi/kézi)
      • járdák téli hó- és síkosság mentesítési munkái

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • minimum 8 általános iskolai osztály elvégzése
  • fizikai alkalmasság
  • rugalmasság, problémamegoldó és jó együttműködési képesség
  • precizitás, önállóság

Előny:

  • Parkgondozó OKJ végzettség
  • fűrészgép kezelői végzettség
  • „B”kat. gépjárművezetői engedély
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • azonnali munkakezdés
  • segítőkész kollégák
  • stabil, kiegyensúlyozott, hosszú távú munkalehetőség
  • munkába járási költségtérítés
  • béren kívüli juttatások

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal a jelentkezes@biokom.hu címen lehet 2022. szeptember 30-ig. Kérjük, hogy a levél tárgyában a betölteni kívánt pozíció szerepeljen.